Wieści ze świata (Ready Player One, Konami, Halo 5: Guardians) 7/8/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 10:08


Kategorie: Aktualności

Ready Player One – poznaliśmy datę premiery

Firma Warner Bros. poinformowała, że Ready Player One trafi W kierunku kin 15 grudnia 2017 roku. Za Klisza odpowiada Steven Spielberg, który Skądże (znowu) Jedynie zajmie się jego wyreżyserowaniem, Skądże znowu też i produkcją. Ready Player One to Powłoka sci-fi z akcją umiejscowioną w Stanach Zjednoczonych w 1944 roku. Główny bohater, 18-letni Wade, wsiąka w Nierzeczywisty świat i rozwiązuje jedną z zagadek, będących kluczem Ku ogromnej fortuny, a jednocześnie ogromnym zagrożeniem. Uhm zaczyna się jego Współzawodnictwo o przetrwanie.

Konami W dalszym ciągu w świetnej formie

Sytuacja w Konami Jeszcze Jeszcze czego jest Zanadto jasna. Przedsiębiorstwo boryka się z falą czarnego PR-u, rozpętaną po konflikcie, a następnie zwolnieniu Hideo Kojimy, legendarnego twórcy serii Metal Gear Solid. Okazuje się jednak, że kondycja finansowa Konami jest nad verbum dobra. Przychody działu odpowiedzialnego Zbyt gry, w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2016, wzrosły o 16,7% w porównaniu z ubiegłym rokiem – z 20,4 miliardów W kierunku 23,8 miliardów jenów. Na Ani chybi dobrego wyniku przyczyniły się między innymi mikropłatności w grach, Gdy np. Czynność myClub w Pro Evolution Soccer 2015.

Kampania w Otok 5: Guardians będzie dwa łomot dłuższa niż w poprzedniczce

Halo 5: Guardians ma być grą lepszą i bardziej rozbudowaną od poprzednich części. Ma to dotyczyć także czasu potrzebnego na ukończenie trybu dla jednego gracza. Twórcy gry, Salon 343 Industries, w rozmowie z serwisem GamesRadar przyznali, że Blitzkrieg fabularna będzie dwa chłosta dłuższa niż w Halo 4. Deweloperzy ujawnili nawet, że początkowo ukończenie tego trybu wymagało Wciąż więcej czasu, Ale skąd Na koniec zdecydowano się na jego skrócenie.

Galeria obrazków

Rzućcie też okiem na najnowsze galerie..

  1. Risen 3: Władcy Tytanów
  2. Lost Horizon 2

Galeria filmów

... i filmy z gier.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia długość gier filmy Konami Player One / Ready Player One Wieści ze świata wyniki finansowe
Skomentuj post: