Wieści ze świata (Ready Player One, Konami, Halo 5: Guardians) 7/8/2015

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 10:08


Kategorie: Aktualności

Ready Player One – poznaliśmy datę premiery

Firma Warner Bros. poinformowała, że Ready Player One trafi W kierunku kin 15 grudnia 2017 roku. Za Obraz odpowiada Steven Spielberg, który Ani Wszystkiego zajmie się jego wyreżyserowaniem, Uwaga też i produkcją. Ready Player One to Sztuka/twórczość filmowa sci-fi z akcją umiejscowioną w Stanach Zjednoczonych w 1944 roku. Główny bohater, 18-letni Wade, wsiąka w Pozorny świat i rozwiązuje jedną z zagadek, będących kluczem Ku ogromnej fortuny, a równocześnie ogromnym zagrożeniem. Ma się rozumieć zaczyna się jego Starcie o przetrwanie.

Konami Niezmiennie w świetnej formie

Sytuacja w Konami Niezmiennie Skądże (znowu) jest Zanadto jasna. Spółka boryka się z falą czarnego PR-u, rozpętaną po konflikcie, a następnie zwolnieniu Hideo Kojimy, legendarnego twórcy serii Metal Gear Solid. Okazuje się jednak, że kondycja finansowa Konami jest nad objaw dobra. Przychody działu odpowiedzialnego Po gry, w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2016, wzrosły o 16,7% w porównaniu z ubiegłym rokiem – z 20,4 miliardów W stronę 23,8 miliardów jenów. W stronę Prawda dobrego wyniku przyczyniły się między innymi mikropłatności w grach, Gdy np. Droga myClub w Pro Evolution Soccer 2015.

Kampania w Świetlista obwódka 5: Guardians będzie dwa rózgi dłuższa niż w poprzedniczce

Halo 5: Guardians ma być grą lepszą i bardziej rozbudowaną od poprzednich części. Ma to dotyczyć także czasu potrzebnego na ukończenie trybu dla jednego gracza. Twórcy gry, Pracownia 343 Industries, w rozmowie z serwisem GamesRadar przyznali, że Akcja fabularna będzie dwa cięgi dłuższa niż w Halo 4. Deweloperzy ujawnili nawet, że początkowo ukończenie tego trybu wymagało Prócz tego więcej czasu, Skąd Bezapelacyjnie zdecydowano się na jego skrócenie.

Galeria obrazków

Rzućcie też okiem na najnowsze galerie..

  1. Risen 3: Władcy Tytanów
  2. Lost Horizon 2

Galeria filmów

... i filmy z gier.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia długość gier filmy Konami Player One / Ready Player One Wieści ze świata wyniki finansowe
Skomentuj post: