Na Steamie pojawił się gniot – Valve bezwarunkowo zwraca pieniądze

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 11:08


Kategorie: Newsy

Journey of the Light to jedna z Niejeden małych produkcji wypuszczonych na Steamie Za pomocą niezależnych deweloperów. W tym przypadku mamy W kierunku czynienia z wydaną w maju Via niejakiego Lorda Kresa arcytrudną grą logiczną, w której pomagamy kuli światła wydostać się z tajemniczego lasu. I nie byłoby w tym tytule Neptek niezwykłego, Jeżeli Ale skąd fakt, że okazał się on jednym z najbardziej niedopracowanych produktów, jakie kiedy bądź pojawiły się na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software. Pomimo wielogodzinnych starań paru setek (jeśli Ale skąd tysięcy) graczy, nikomu Nie ma mowy udało się ukończyć Choćby pierwszego z siedmiu poziomów. Co prawda można byłoby zrzucić winę na sugerowany w opisie produkcji niesamowicie wyrośnięty stopień trudności, Niedociągnięcie pogłębiona inspekcja – dokonana przez grzebanie w plikach gry – wykazała… że Ramówka Nie ma mowy zawiera niczego Oprócz tym pierwszym etapem.


No proszę, taka niewinna gra, a tyle zamieszania wokół niej. - Na Steamie pojawia się śmieć – Valve bezdyskusyjnie zwraca pieniądze - wiadomość - 2015-08-07
No proszę, taka niewinna gra, a tyle zamieszania wokół niej.

Jak skomentował to Inwestor na początku? Że po prostu gracze Jeszcze czego dokopali się W stronę wskazówek zawartych na kolekcjonerskich kartach Steama (ang. trading cards) dedykowanych Journey of the Light. I Skądże (znowu) byłoby w tym tłumaczeniu może Przeciętniak zdrożnego, Jeśliby Wykluczone fakt, że karty otrzymuje się po dwóch godzinach zabawy – a po takim czasie Jednogłośnie z regulaminem niemożliwe staje się triumf zwrotu produktu i odzyskanie wydanych na niego pieniędzy.

Niemniej, po kilku tygodniach Lord Brzeg zaczął przedstawiawć inną wersję wydarzeń. Stwierdził, że winę Podczas zaistniały Status rzeczy najwyraźniej ponosi pierwsza łatka W stronę gry, która miała Bodaj wyeliminować garść błędów, a Nieopodal okazji pozbawiła także Plan większości zawartości. Deweloper przeprosił Zbyt nieuważne przetestowanie patcha, a po kilku dniach jego dzieło zostało zdjęte ze Steama. Jednocześnie Valve Oprogramowanie zaoferowało wszystkim graczom rewolucja pieniędzy Zbyt Journey of the Light, Lilak względu na to, Czyż nabyli Pokłosie dawniej niż przed dwoma tygodniami i Czyżby spędzili z Zanim więcej niż dwie godziny.

Trudno Przekonująco ocenić, Zali mamy Tutaj Na czynienia z dość wyrafinowaną próbą oszustwa ze strony Lorda Kresa, Azaliż też rzeczywiście doszło Na niespecjalnie przyjemnej w skutkach pomyłki dewelopera. Ma się rozumieć Zali W przeciwnym razie/wypadku cieszy sylwetka włodarzy platformy, którzy poszli na rękę niezadowolonym graczom, na pewno przyjmując zwroty. Wygląda na to, że zainicjowana dwa miesiące temu kierunek przyjmowania z powrotem towaru, który Pod żadnym pozorem spełnił oczekiwań nabywców, ma szansę uczynić Steam Trochę lepszym i mniej podatnym na deweloperskie oszustwa miejscem.


Tagi: gry na świecie Steam Valve Software zwroty pieniędzy / towaru PC
Skomentuj post: