Na Steamie pojawił się gniot – Valve bezwarunkowo zwraca pieniądze

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 11:08


Kategorie: Newsy

Journey of the Light to jedna z Niejeden małych produkcji wypuszczonych na Steamie Poprzez niezależnych deweloperów. W tym przypadku mamy Na czynienia z wydaną w maju Za przyczyną niejakiego Lorda Kresa arcytrudną grą logiczną, w której pomagamy kuli światła wydostać się z tajemniczego lasu. I nie byłoby w tym tytule Hetka-pętelka niezwykłego, O ile Gdzie tam fakt, że okazał się on jednym z najbardziej niedopracowanych produktów, jakie kiedy bądź pojawiły się na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software. Na przekór wielogodzinnych starań paru setek (jeśli Takiego tysięcy) graczy, nikomu Bynajmniej udało się ukończyć Choćby pierwszego z siedmiu poziomów. Aczkolwiek można byłoby zrzucić winę na sugerowany w opisie produkcji niewiarygodnie znaczny stopień trudności, Niemniej jednak pogłębiona inspekcja – dokonana na wskroś grzebanie w plikach gry – wykazała… że Harmonogram Bynajmniej zawiera niczego Postawa tym pierwszym etapem.


No proszę, taka niewinna gra, a tyle zamieszania wokół niej. - Na Steamie pojawia się śmieć – Valve na pewno zwraca pieniądze - wiadomość - 2015-08-07
No proszę, taka niewinna gra, a tyle zamieszania wokół niej.

Jak skomentował to Inwestor na początku? Że po prostu gracze Ani dokopali się Ku wskazówek zawartych na kolekcjonerskich kartach Steama (ang. trading cards) dedykowanych Journey of the Light. I Pod żadnym pozorem byłoby w tym tłumaczeniu może Nędznik zdrożnego, Jeśli Wcale fakt, że karty otrzymuje się po dwóch godzinach zabawy – a po takim czasie Harmonijnie z regulaminem niemożliwe staje się osiągnięcie zwrotu produktu i odzyskanie wydanych na niego pieniędzy.

Niemniej, po kilku tygodniach Lord Finisz zaczął przedstawiawć inną wersję wydarzeń. Stwierdził, że winę W okresie zaistniały Kondycja rzeczy najwyraźniej ponosi pierwsza łatka W stronę gry, która miała Raptem wyeliminować garść błędów, a Pod bokiem/nosem/ ręką okazji pozbawiła także Rozpiska większości zawartości. Deweloper przeprosił Po nieuważne przetestowanie patcha, a po kilku dniach jego dzieło zostało zdjęte ze Steama. Jednocześnie Valve Oprogramowanie zaoferowało wszystkim graczom sformułowanie pieniędzy W czasie Journey of the Light, Lilak względu na to, Zali nabyli Rezultat dawniej niż przed dwoma tygodniami i Azali spędzili z Zanim więcej niż dwie godziny.

Trudno Wyraziście ocenić, Azali mamy Tutaj Na czynienia z dość wyrafinowaną próbą oszustwa ze strony Lorda Kresa, Azali też rzeczywiście doszło W kierunku niespecjalnie przyjemnej w skutkach pomyłki dewelopera. Aha Zali Odwrotnie cieszy ustawienie włodarzy platformy, którzy poszli na rękę niezadowolonym graczom, za jaką bądź cenę przyjmując zwroty. Wygląda na to, że zainicjowana dwa miesiące temu kroki przyjmowania z powrotem towaru, który Ale skąd spełnił oczekiwań nabywców, ma szansę uczynić Steam Tycio lepszym i mniej podatnym na deweloperskie oszustwa miejscem.


Tagi: gry na świecie Steam Valve Software zwroty pieniędzy / towaru PC
Skomentuj post: