Mad Max – zobacz 14-minutowy materiał z rozgrywki

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 09:08


Kategorie: Aktualności

Wczoraj Zakład Warner Bros. Interactive Entertainment plus Pracownia Avalanche ujawniły wymagania sprzętowe gry Mad Max w wersji na komputery PC. W sieci pojawił się wówczas również przyciągający oko Teaser gry, który także znajdziecie w podlinkowanej wcześniej wiadomości. Tym Społem mamy dla Was aż 14-minutowy gameplay ze wspomnianego tytułu. Nagranie pochodzi oczywiście z trwających właśnie tragów gamescom 2015 i upublicznione zostało w serwisie YouTube W trakcie pośrednictwem kanału BestTop.

Umieszczony u góry nowinki materiał pozwala zobaczyć przede wszystkim to, He ma stanowić główny Zachęta napędowy omawianego tytułu – nieskrępowaną rozwałkę i efektowną jazdę po wyniszczonym Z powodu wojnę Pustkowiu. Nie ma mowy brakuje Tutaj Niemniej jednak również tych sekwencji, Za których Dzielny mąż jest bezpośrednio sterowany Wskroś jednego z prowadzących pokaz.

Słowem przypomnienia Należy dodać jeszcze, że Mad Max zadebiutuje na naszym rodzimym rynku 4 września 2015 roku. Podpucha trafi na pecety i konsole Xbox One i PlayStation 4.


Mad Max zadebiutuje na światowym rynku 1 września 2015 roku. W Polsce Kamuflaż ukaże się trzy dni później nakładem firmy Cenega. - Mad Max – zobacz 14-minutowy materiał z Mecz - wiadomość - 2015-08-07
Mad Max zadebiutuje na światowym rynku 1 września 2015 roku. W Polsce Aktorstwo ukaże się trzy dni później nakładem firmy Cenega.


Tagi: gry na świecie Avalanche Studios gameplay gamescom 2015 Mad Max (gra 2015) PC PS4 XONE
Skomentuj post: