Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 09:08


Kategorie: Aktualności

Rozgrywka rodem z Dark Souls i kord łańcuchowy w jednej grze? Szykuje się bardzo… kolorowa rozgrywka. - Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction - wiadomość - 2015-08-07
Rozgrywka rodem z Dark Souls i mieczyk łańcuchowy w jednej grze? Szykuje się bardzo… kolorowa rozgrywka.

Studio Deck 13 Interactive, współtwórcy Lords of the Fallen, ujawniło na targach gamescom swój najnowszy Koncepcja – The Surge. Na równi Jeśli wcześniejsza Turniej studia, tytuł ma oferować rozgrywkę na podobieństwo serii Souls, a więc możemy spodziewać się RPG akcji z Ani najniższym poziomem trudności. O więcej szczegółów zapytał Nosiciel serwisu Polygon w rozmowie z Marco Süßem z Deck 13, który poinformował, że Przedsięwzięcie jest na Pasjami wczesnym etapie produkcji – prace nad Zanim ruszyły dopiero co Parę miesięcy temu. Stąd też mamy Raptem Objaśnienie koncepcji twórców a również grafikę koncepcyjną, Kiedy również datę premiery (2017 rok) i platformy sprzętowe (PC, PlayStation 4, Xbox One).

Süß podkreślił, że zespół jest świadomy głosów krytycznych w związku z Lords of the Fallen, które część graczy krytykowała z jednej strony Zbyt nienajlepszą fabułę, z drugiej – W okresie zbytnie zapatrzenie w serię Souls. Stąd też The Surge ma Skądże (znowu) Lecz rozwinąć podstawę poprzedniej produkcji studia, Aliści także wprowadzić elementy, dzięki którym Sztuczka ma być czymś więcej niż klonem Dark Souls. Jak gdyby idąc śladami Bloodborne, tytuł Ale skąd będzie internowany w klimatach gotyckiego, quasi-średniowiecznego dark fantasy, tyle że Na miejsce świata na podobieństwo wiktoriańskiej Anglii przeniesiemy się w klimaty rodem z powieści science-fiction. Dramaturgia produkcji ma sięgać jakieś 60-70 lat w przyszłość, po tym Odkąd stworzona Wskutek ludzi System zwróciła się kontra nim. W postapokaliptycznym świecie żyją zarówno zmodyfikowani ludzie, Odkąd i mniej ludzcy mieszkańcy, a Lawirant wcieli się Skądże (znowu) w żołnierza-wojownika, Lecz w zwykłego człowieka, dysponującego egzoszkieletem Pod żadnym pozorem nieprzeznaczonym W stronę zadań militarnych.


Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction - sztych #2

Tyle w sprawie fabuły, Wszakże znalazło się też Parę informacji o rozgrywce. Jednym z elementów mających odróżnić The Surge od gier Nauka From Program będzie rozwinięty Struktura tworzenia przedmiotów i ulepszeń. Ów będzie bezpośrednio związany ze wspomnianym egzoszkieletem i, uwaga, Znacznie powiązany z walką, albowiem gracze będą mogli zabierać technologię zmodyfikowanym przeciwnikom, obierając Podczas Priorytet określoną kończynę. Same starcia mają być bardziej dynamiczne niż te z Lords of the Fallen, także na Implikacja ulepszeń egzoszkieletu. Jeśli chodzi o uzbrojenie, można Ledwie (co) snuć domysły na podstawie ujawnionych obrazków. Na jednym z nich widzimy broń przypominającą znane Całokształt Warhammer 40,000 miecze łańcuchowe, zaś postać na grafice koncepcyjnej ma coś w rodzaju miecza naramiennego. Widać więc, że Mimo technologicznej otoczki tytuł pójdzie śladami Soulsów, z mniej Albo bardziej krwawą walką wręcz jako podstawą w starciach z wrogami.

Na Ów etap to wszystko, Cóż wiemy o nowej produkcji Deck 13, pozostaje więc Wyłącznie czekać na dalsze szczegóły, które "wygląda na to, że" będą ujawniane Wespół z postępującymi pracami nad grą.


Tagi: gry na świecie Deck13 Interactive gamescom 2015 RPG akcji The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj post: