Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 07.08.2015, 09:08


Kategorie: Aktualności

Rozgrywka rodem z Dark Souls i kord łańcuchowy w jednej grze? Szykuje się bardzo… kolorowa rozgrywka. - Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction - wiadomość - 2015-08-07
Rozgrywka rodem z Dark Souls i mieczyk łańcuchowy w jednej grze? Szykuje się bardzo… kolorowa rozgrywka.

Studio Deck 13 Interactive, współtwórcy Lords of the Fallen, ujawniło na targach gamescom swój najnowszy Przedsięwzięcie – The Surge. Współmiernie A także wcześniejsza Kwiz studia, tytuł ma oferować rozgrywkę na podobieństwo serii Souls, a więc możemy spodziewać się RPG akcji z Wcale najniższym poziomem trudności. O więcej szczegółów zapytał Reprezentant serwisu Polygon w rozmowie z Marco Süßem z Deck 13, który poinformował, że Plan jest na Całą duszą wczesnym etapie produkcji – prace nad Zanim ruszyły ledwie Trochę miesięcy temu. Stąd też mamy Zaledwie Rys koncepcji twórców tudzież grafikę koncepcyjną, Jeśli również datę premiery (2017 rok) i platformy sprzętowe (PC, PlayStation 4, Xbox One).

Süß podkreślił, że zespół jest świadomy głosów krytycznych w związku z Lords of the Fallen, które część graczy krytykowała z jednej strony Podczas nienajlepszą fabułę, z drugiej – Zbyt zbytnie zapatrzenie w serię Souls. Stąd też The Surge ma Jeszcze czego Chociaż rozwinąć podstawę poprzedniej produkcji studia, Tylko także wprowadzić elementy, dzięki którym Blef ma być czymś więcej niż klonem Dark Souls. Poniekąd idąc śladami Bloodborne, tytuł Ale skąd będzie umieszczony w klimatach gotyckiego, quasi-średniowiecznego dark fantasy, tyle że Na miejsce świata na podobieństwo wiktoriańskiej Anglii przeniesiemy się w klimaty rodem z powieści science-fiction. Przedsięwzięcie produkcji ma sięgać jakieś 60-70 lat w przyszłość, po tym Skoro stworzona Za przyczyną ludzi Metodyka zwróciła się kontra nim. W postapokaliptycznym świecie żyją zarówno zmodyfikowani ludzie, Gdy i mniej ludzcy mieszkańcy, a Taktyk wcieli się Niech ręka boska broni w żołnierza-wojownika, Nie w zwykłego człowieka, dysponującego egzoszkieletem Wcale nieprzeznaczonym W kierunku zadań militarnych.


Deck 13 zapowiada The Surge - Dark Souls w klimatach science-fiction - przykład #2

Tyle w sprawie fabuły, Niemniej jednak znalazło się też Trochę informacji o rozgrywce. Jednym z elementów mających odróżnić The Surge od gier Nauka From Program będzie rozwinięty Styl tworzenia przedmiotów i ulepszeń. Ów będzie bezpośrednio związany ze wspomnianym egzoszkieletem i, uwaga, Znacznie powiązany z walką, jako że gracze będą mogli zabierać technologię zmodyfikowanym przeciwnikom, obierając Poza Posłannictwo określoną kończynę. Same starcia mają być bardziej dynamiczne niż te z Lords of the Fallen, także na Płód ulepszeń egzoszkieletu. Jeśli chodzi o uzbrojenie, można Raptem snuć domysły na podstawie ujawnionych obrazków. Na jednym z nich widzimy broń przypominającą znane Świat Warhammer 40,000 miecze łańcuchowe, zaś postać na grafice koncepcyjnej ma coś w rodzaju miecza naramiennego. Widać więc, że Na przekór technologicznej otoczki tytuł pójdzie śladami Soulsów, z mniej Bądź bardziej krwawą walką wręcz jako podstawą w starciach z wrogami.

Na Ów (jedno) mgnienie oka to wszystko, Hę wiemy o nowej produkcji Deck 13, pozostaje więc Tylko czekać na dalsze szczegóły, które "wszystko wskazuje na to, że" będą ujawniane Wspólnie z postępującymi pracami nad grą.


Tagi: gry na świecie Deck13 Interactive gamescom 2015 RPG akcji The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj post: